lo.trzebinia@gmail.com

32 612 22 01

Facebook

YouTube

X Festiwal Pieśni Żołnierskiej i Patriotycznej - Trzebinia 2020

Dodano

Zapraszamy do udziału w X Festiwalu Piosenki Żołnierskiej i Patriotycznej uczniów 7 i 8 klas szkół podstawowych oraz uczniów szkół ponadpodstawowych.

Festiwal, ze względu na bezpieczeństwo będzie miał formę konkursu online, natomiast finał konkursu odbędzie się w DK „Sokół”, ul. Kościuszki  74 w Trzebini (w zależności od rozwoju sytuacji epidemiologicznej w kraju, rozstrzygnięcie konkursu, może odbyć się online na stronie organizatora oraz na profilu na Facebooku).

Organizatorem konkursu jest Liceum Ogólnokształcące w Trzebini. Festiwal został objęty Honorowym Patronatem Małopolskiego Kuratora Oświaty (Link: https://kuratorium.krakow.pl/x-festiwal-piesni-zolnierskiej-i-patriotycznej-trzebinia-2020/) oraz Honorowym Patronatem Burmistrza Trzebini, p. Jarosława Okoczuka (Link https://trzebinia.pl/).

Tematem festiwalu są pieśni o tematyce patriotycznej i żołnierskiej. Uczniowie mogą wziąć udział w konkursie w czterech kategoriach:

  • wokaliści I kategoria: uczniowie klas 7 i 8 szkół podstawowych ,
  • wokaliści II kategoria: szkoły ponadpodstawowe,
  • zespoły/duety I kategoria: uczniowie klas 7 i 8 szkół podstawowych ,
  • zespoły/duety II kategoria: szkoły ponadpodstawowe.

Zgłoszenia proszę kierować drogą elektroniczną na adres mailowy: m.nowakowska@lotrzebinia.pl do dnia 06.11.2020 r., do godz. 15.00

Załączniki:

Wróć