lo.trzebinia@gmail.com

32 612 22 01

Facebook

YouTube

Sukces naszych Kadetów w VIII Memoriale im. gen.broni Włodzimierza Potasińskiego

Dodano

Kadeci z Liceum Ogólnokształcącego w Trzebini po raz kolejny odnieśli sukces i stanęli na najwyższym miejscu podium.
Trzyosobowa drużyna z klasy drugiej Oddziału Przygotowania Wojskowego oraz klas trzecich Certyfikowanych Wojskowych Klas Mundurowych w dniu 01.10.2021 r., wzięły udział w VIII Memoriale im. gen.broni Włodzimierza Potasińskiego, rozgrywanego w Krakowie. Memoriał obejmował 3 konkurencje: bieg terenowy na 5 km, pływanie na 200 metrów oraz strzelanie z trzech różnych jednostek broni krótkiej i długiej na dystansie 25 metrów. Ogromny wysiłek fizyczny oraz wprawna ręka pozwoliły naszej drużynie na zajęcie zaszczytnego 1 miejsca. Zwycięzcy zostali nagrodzeni pucharem za zajęcie pierwszego miejsca w kategorii drużyn szkolnych oraz specjalnym wyróżnieniem - pucharem Dowódcy Jednostki Wojskowej NIL, gen.dyw. dr inż. Sławomira Drumowicza. Każdy z zawodników otrzymał również medal wraz z certyfikat. Jesteśmy dumni z naszych zawodników i ich osiągnięć.
To takich żołnierzy potrzebuje Nasze Wojsko.

Zdjęcia wykonał: Marek Kuchta i Jacek Tochowicz

Wróć