lo.trzebinia@gmail.com

32 612 22 01

Facebook

YouTube

Punkt Konsultacyjny Edukacji Cyfrowej HUMINE

Dodano

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą punktu konsultacyjnego dla małopolskich szkół podstawowych i liceów ogólnokształcących, zorganizowanego w ramach projektu Małopolskie Laboratorium Edukacji Cyfrowej HUMINE, realizowanego przez Stowarzyszenie „Miasta w Internecie” https://fabrykaprzyszlosci.pl/.

Małopolskie Laboratorium Edukacji Cyfrowej Humine jest wspierane przez Kuratorium Oświaty i Urząd Wojewódzki na mocy porozumienia podpisanego z Zarządem Województwa Małopolskiego. W ramach przedsięwzięcia dyrektorzy szkół, nauczyciele, a także pedagodzy i psychologowie szkolni, rodzice i uczniowie, mogą uzyskać bezpłatne konsultacje oraz doradztwo w szeroko rozumianym zakresie edukacji cyfrowej.
Więcej informacji: https://humine.pl/centrumedukacji

Pomoc w szczególności będzie dotyczyć:

  • metod nauczania aktywizujących ucznia, korzystających z rozwiązań cyfrowych,
  • kompetencji metodycznych i cyfrowych nauczycieli,
  • wykorzystania narzędzi i treści cyfrowych w codziennej dydaktyce,
  • wdrażania platform wideokonferencyjnych (TEAMS, Google Meet) w szkołach,
  • zapewnienia higieny cyfrowej ucznia i nauczycieli,
  • bezpieczeństwa cyfrowego ucznia i nauczycieli,
  • systematycznej transformacji cyfrowej szkoły.

Aby uzyskać wsparcie trenerów i doradców edukacyjnych centrum Humine należy skontaktować się z punktem konsultacyjnym pocztą elektroniczną: kontakt@humine.pl lub telefonicznie w godz. 8-16 pod numerem: +48 14 688 80 12
(informacja ze strony: https://www.rpo.malopolska.pl/aktualnosci-fundusze-a-koronawirus/punkt-konsultacyjny-dla-nauki-zdalnej-w-ramach-mta-juz-dziala, z dnia 24.11.2020 r.)
W załączeniu pismo od Pani Marty Malec-Lech - członka Zarządu Województwa Małopolskiego, w sprawie punktu konsultacyjnego edukacji cyfrowej w ramach Małopolskiego Laboratorium Edukacji Cyfrowej HUMINE: Pobierz

Wróć