lo.trzebinia@gmail.com

32 612 22 01

Facebook

YouTube

Praca zdalna w czasie zawieszenia zajęć w szkołach

Dodano

Drodzy Uczniowie!
Przypominamy, że czas zamknięcia szkoły w związku z epidemią nie jest czasem wolnym od nauki.
Dbając o realizację podstawy programowej we wszystkich oddziałach i przygotowanie do matury uczniów klas trzecich, nauczyciele naszej szkoły będą sukcesywnie przekazywać Wam materiały i instrukcje do samodzielnej pracy w domu - z wykorzystaniem podręczników, ćwiczeń, które posiadacie w domu, a także z wykorzystaniem e-lektur i podręczników oraz np. platformy OneDrive, tzw. „chmury internetowej”.
Prosimy i zobowiązujemy Was do bieżącego odbierania poczty elektronicznej oraz do systematycznej pracy. Wykorzystajcie ten trudny dla nas wszystkich czas na utrwalenie przerobionego materiału, nadrobienie zaległości szkolnych, przygotowanie do egzaminu maturalnego.
Z Nauczycielami zarówno Rodzice, jak i Uczniowie mogą kontaktować się przez e- dziennik Librus, lub poprzez inny ustalony komunikator. Uczniowie otrzymają wskazówki, materiały, linki do materiałów edukacyjnych, które pomogą im w samodzielnej pracy.
Pamiętajmy – realizacja nauki zdalnej nie wymaga kontaktu z innymi uczniami i przebywania poza domem.
Zostańcie w domach i unikajcie kontaktów z osobami z zewnątrz. Bądźmy odpowiedzialni i zadbajmy o zdrowie swoje i najbliższych.

Wróć