lo.trzebinia@gmail.com

32 612 22 01

Facebook

YouTube

Dzień Sportu

Dodano

W dniu 01.06.2021 r., w Naszym Liceum odbył się Dzień Sportu. Uczniowie z każdej klasy rywalizowali między sobą, w różnego rodzaju konkurencjach sportowych, zbierając punkty dla swojej klasy.

Reprezentacje poszczególnych klas brały udział w torze sprawnościowym, trafieniu balonem do kosza, odbiciem lotką przez siatkę, ślizgu na materacu, biegu z obciążeniem połączonym ze strzelaniem, biegu połączonym z jazdą na rowerze oraz w rywalizacji na parku, do ćwiczeń z kalenistyki. Dodatkowo każda klasa musiała przygotować plakat o wylosowanej dyscyplinie oraz przedstawić podstawowe zasady i przepisy - w języku obcym. Przedstawiciele klas rozwiązywali również quiz sportowy.
Na koniec dnia odbył się turniej piłki koszykowej, w którym wygrała klasa I a oraz turniej piłki nożnej, w którym zwyciężyła klasa II b.
Po zsumowaniu wszystkich punktów w kategorii klas mundurowych kolejno: zwyciężyła klasa II b, 2. miejsce przypadło klasie IA a 3 miejsce klasie II d.
W kategorii klas ogólnych bezkonkurencyjna okazała się klasa II a, deklasując rywali. Na zakończenie Dnia Sportu zostały również wręczone nagrody oraz bony do sklepu sportowego dla najlepszej piątki w marcowym turnieju "Zbieram kilometry".
Brawo za zaangażowanie, postawę fair play oraz świetną rywalizację dla wszystkich uczniów!

Wróć