lo.trzebinia@gmail.com

32 612 22 01

Facebook

YouTube

Klasa sportowa

Piłka nożna chłopców

Dzień Przedsiębiorczości

Dodano

8 uczennic z klas pierwszych i drugich miało okazję spędzić kilka godzin w wybranych firmach i instytucjach.
Margareta Myszka i Maria Ferdek z 1b odwiedziły gabinet kosmetyczny Concept of Beauty w Chrzanowie, gdzie oprócz poznania teoretycznych informacji z branży kosmetycznej, miały okazję w praktyczny sposób wykazać się swoją wiedzą i umiejętnościami, wykonując manicure.
Daria Buzdygan, Gabrysia Bednarczyk i Roksana Świstowska z 2a spędziły dzień w Towarzystwie Oświatowym Ziemi Chrzanowskiej , które wspiera rozwój społeczno -gospodarczy Ziemi Chrzanowskiej i całej Małopolski. Dziewczyny z zainteresowaniem wysłuchały, czym zajmują się pracownicy Towarzystwa, podglądnęły ich pracę i dowiedziały się różnych ciekawych informacji o obszarze ich działania.
Natomiast Natalia Rzepa, Wiktoria Grochal i Natalia Domagała z 1b pojechały do Krakowa, gdzie spędziły dzień w sklepie militarnym Magazyn 44, w którym również poznały specyfikę pracy sprzedawcy bardzo nietuzinkowych rzeczy i być może bardzo przydatnych w karierze wojskowej.
Wszystkie dziewczyny jednogłośnie przyznały, że to był bardzo interesujący i fajny dzień, i już zgłaszają się do programu w przyszłym roku.
Dziękujemy bardzo Pani Katarzynie Urbańczyk-Warchoł z gabinetu Concept of Beauty, całemu zespołowi z Towarzystwa Oświatowego Ziemi Chrzanowskiej i Panu Grzegorzowi Jurkiewiczowi ze sklepu Militaria 44 za przyjęcie naszych uczennic i bardzo profesjonalne zapoznanie ich z działalnością Waszych firm.

Wróć