lo.trzebinia@gmail.com

32 612 22 01

Facebook

YouTube

Finał projektu Polonia Libre droga do Wolności

Dodano

Uczniowie klasy 1a i 1b w ramach uczczenia 100 lat niepodległości Polski wzięli udział w projekcie edukacyjnym Polonia Libre droga do Wolności, który został zorganizowany przez Instytut Dialogu Międzykulturowego im. J. Pawła II w Krakowie.

Czytaj więcej

Przysięga klasy służb mundurowych 1b

Dodano

11 listopada 2018 r., w ramach uroczystych obchodów Narodowego Święta 100 Lat Niepodległości, odbyła się przysięga klasy służb mundurowych 1b.

Czytaj więcej

Rekord dla Niepodległej

Dodano

Dzisiaj, na Rynku w Trzebini o godzinie 11:11, wspólnie odśpiewaliśmy polski hymn narodowy, włączając się w akcję "Rekord dla Niepodległej".

Czytaj więcej

Przysięga klasy służb mundurowych

Dodano

Serdecznie zapraszamy na na uroczystą przysięgę klasy służb mundurowych 1b, która odbędzie się 11 listopada 2018 r. o godz. 10.00 na Rynku w Trzebini.

Czytaj więcej

Projekt edukacyjny z okazji stulecia odzyskania niepodległości „Polonia Libre – droga do wolności”

Dodano

Uczniowie klas pierwszych, w ramach programu NIEPODLEGŁA, biorą udział w projekcie edukacyjnym z okazji stulecia odzyskania niepodległości „Polonia Libre – droga do wolności”.

Czytaj więcej

Prezent dla zwierząt

Dodano

Pamiętamy o zwierzętach w schroniskach. Od poniedziałku 5 listopada 2018 r. rusza akcja zbiórki różnych produktów dla zwierząt.

Czytaj więcej

VIII FESTIWAL PIOSENKI ŻOŁNIERSKIEJ I PATRIOTYCZNEJ

Dodano

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w VIII FESTIWALU PIOSENKI ŻOŁNIERSKIEJ i PATRIOTYCZNEJ, pod honorowym patronatem Małopolskiego Kuratora Oświaty, organizowanego przez nasze liceum wraz z SPO "Kadet", WKU w Oświęcimiu i TCK w Trzebini. Festiwal odbędzie się 22 LISTOPADA 2018 r.

Czytaj więcej

22 Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie

Dodano

Dzisiaj na Międzynarodowych Targach w Krakowie wiele wydawnictw, mnóstwo wspaniałych książek. Naprawdę było w czym wybierać. Nas, tradycyjnie, nie mogło zabraknąć.

Czytaj więcej

Widowisko Dumy i Radości

Dodano

19 października wzięliśmy udział w Widowisku Dumy i Radości w Krakowie z okazji stulecia odzyskania niepodległości przez Polskę.

Czytaj więcej

Zajęcia w KP PSP w Chrzanowie

Dodano

8.10.2018 uczniowie II i III klas mundurowych odbywali zajęcia w jednostce KP Państwowej Straży Pożarnej w Chrzanowie.

Czytaj więcej