lo.trzebinia@gmail.com

32 612 22 01

Facebook

YouTube

Przysięga klasy służb mundurowych

Dodano

Serdecznie zapraszamy na na uroczystą przysięgę klasy służb mundurowych 1b, która odbędzie się 11 listopada 2018 r. o godz. 10.00 na Rynku w Trzebini.

Czytaj więcej

Projekt edukacyjny z okazji stulecia odzyskania niepodległości „Polonia Libre – droga do wolności”

Dodano

Uczniowie klas pierwszych, w ramach programu NIEPODLEGŁA, biorą udział w projekcie edukacyjnym z okazji stulecia odzyskania niepodległości „Polonia Libre – droga do wolności”.

Czytaj więcej

Prezent dla zwierząt

Dodano

Pamiętamy o zwierzętach w schroniskach. Od poniedziałku 5 listopada 2018 r. rusza akcja zbiórki różnych produktów dla zwierząt.

Czytaj więcej

VIII FESTIWAL PIOSENKI ŻOŁNIERSKIEJ I PATRIOTYCZNEJ

Dodano

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w VIII FESTIWALU PIOSENKI ŻOŁNIERSKIEJ i PATRIOTYCZNEJ, pod honorowym patronatem Małopolskiego Kuratora Oświaty, organizowanego przez nasze liceum wraz z SPO "Kadet", WKU w Oświęcimiu i TCK w Trzebini. Festiwal odbędzie się 22 LISTOPADA 2018 r.

Czytaj więcej

22 Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie

Dodano

Dzisiaj na Międzynarodowych Targach w Krakowie wiele wydawnictw, mnóstwo wspaniałych książek. Naprawdę było w czym wybierać. Nas, tradycyjnie, nie mogło zabraknąć.

Czytaj więcej

Widowisko Dumy i Radości

Dodano

19 października wzięliśmy udział w Widowisku Dumy i Radości w Krakowie z okazji stulecia odzyskania niepodległości przez Polskę.

Czytaj więcej

Zajęcia w KP PSP w Chrzanowie

Dodano

8.10.2018 uczniowie II i III klas mundurowych odbywali zajęcia w jednostce KP Państwowej Straży Pożarnej w Chrzanowie.

Czytaj więcej

Wizyta Dyrektora BdSP MON Waldemara Zubka

Dodano

17 października gościliśmy w naszej szkole Dyrektora BdSP MON pana Waldemara ZUBKA. Wizyta obejmowała m.in. obserwację zajęć Edukacji Wojskowej naszych Kadetów.

Czytaj więcej

Staramy się być wszędzie!

Dodano

Staramy się być wszędzie i chcemy pomagać potrzebującym.

Czytaj więcej

Bijemy rekord Guinnessa!

Dodano

16 października to Europejski Dzień Przywracania Czynności Serca. W tym dniu, jak co roku, klasy medyczne naszego LO brały udział w biciu rekordu Guinnessa w jednoczesnym prowadzeniu resuscytacji krążeniowo – oddechowej.

Czytaj więcej