lo.trzebinia@gmail.com

32 612 22 01

Facebook

YouTube

Klasa sportowa

Piłka nożna chłopców

Zajęcia w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej

Dodano

Młodzież klasy Ib uczestniczyła w zajęciach prowadzonych przez funkcjonariuszy Komendy Powiatowej  Państwowej Straży Pożarnej.

Czytaj więcej

Nasz pierwszy wyjazd

Dodano

My, nowe pierwsze klasy, pedagodzy i mundurowcy, byliśmy 12 września na pierwszej wycieczce integracyjnej w Wygiełzowie.

Jak widać na zdjęciach (reszta zamieszczona w galerii) kiełbaski, które piekliśmy smakowały wybornie, a my bawiliśmy się przednio.

Pozdrawiamy całą społeczność szkolną!

kl. Ia i Ib

Zapraszamy do galerii

Czytaj więcej

2. Forum Szkół pn. Edukacja Obronna Młodzieży

Dodano

W dniach 26-28 września br. odbędzie się 2. Forum Szkół pn. Edukacja Obronna Młodzieży.

Udział w forum, ze strony naszego Liceum, weźmie przedstawiciel grona pedagogicznego pan profesor Jacek Palka.

Forum Szkół w Krakowie stworzy możliwość wymiany poglądów i wypracowania nowych rozwiązań w obszarze edukacji obronnej młodzieży. W dyskusji będą uczestniczyli przedstawiciele jednostek wojskowych prowadzących współpracę ze szkołami, przedstawiciele uczelni wojskowych i stowarzyszeń. Organizatorzy przekażą najnowsze informacje o regulacjach prawnych i możliwościach wspierania przez resort obrony narodowej edukacji obronnej w szkołach.

Więcej informacji na stronie http://www.wojsko-polskie.pl/wspolpraca-wojska-ze-spoleczenstwem/wspolpraca-ze-szkolami/17605,2-forum-szkol-pn-edukacja-obronna-mlodziezy.html

Pobierz szczegółowy program

Czytaj więcej

Porozumienie między Liceum a Wojskiem Polskim

Dodano

W dniu 02.09.2011 pani dyrektor Ewa Wrzeszcz, wicedyrektor Anita Lipnicka oraz jeden z nauczycieli naszego Liceum, pan Jacek Palka gościli w '5 BATALIONIE DOWODZENIA 2 KORPUSU ZMECHANIZOWANEGO KRAKÓW-RZĄSKA'. Podczas spotkania z dowódcą oraz szefem sekcji wychowawczej zostało podpisane porozumienie oraz ustalone warunki współpracy. Poniżej treść porozumienia i zdjęcie pana Jacka Palki trzymającego ten ważny dokument.

Czytaj więcej

Podpisanie porozumień między PSLO a Państwową Strażą Pożarną

Dodano

Dyrekcja naszej szkoły podpisała 31 sierpnia 2011 roku porozumienie o współpracy z Komendą Powiatową Państwowej Straży Pożarniczej w Chrzanowie. Celem współpracy jest przygotowanie uczniów do zawodu strażaka, opartym na programie szkolenia strażaków OSP.

Czytaj więcej

Rozpoczęcie roku szkolnego 2010/2011

Dodano

1 września rozpoczął się nowy rok szkolny. Choć kolejny, to dla naszej społeczności szkolnej pierwszy w nowej rzeczywistości. Szkoła choć zmieniła nazwę i zmienił się organ prowadzący, to jednak miła i niepowtarzalna atmosfera wciąż panuje niezmiennie na szkolnych korytarzach i w salach lekcyjnych. Z pewnością nowy rok przyniesie wiele nowych doświadczeń i związaną z nimi cała paletę wrażeń. Życzymy wszystkim: uczniom, całemu gronu pedagogicznemu, z panią dyrektor Ewą Wrzeszcz na czele oraz pracownikom szkoły - siły, wytrwałości i radości z osiąganych celów.

Czytaj więcej

Lista podręczników na rok szkolny 2011/2012

Dodano

W załączniku znajduje się lista podręczników jakie obowiązują w roku szkonym 2011/2012 w naszym liceum.
Podręczniki na rok szkolny 2011/2012

Czytaj więcej

XIII Powiatowy Konkurs Poezji i Prozy w Języku Shakespeare’a, który odbył się 7 kwietnia w Libiążu

Dodano

Nasze koleżanki w maju ruszają na podbój regionu , bo będą nas reprezentowały w eliminacjach regionalnych 24 maja w Zabrzu.
GOOD LUCK !
Z recytatorkami pracowała anglistka Wioletta Piotrowska.

Czytaj więcej

OSTATNIE POŻEGNANIE

Dodano

Pani Dyrektor, na biurku w gabinecie zostały jeszcze Pani ulubione drobiazgi, rozpoczęte pisma, piętrzą się dokumenty czekające na podpis. Żadna ze spraw niezałatwionych tutaj – tam, gdzie jest Pani teraz, nie jest istotna.
Trudno o kimś, kogo znało się tyle lat, mówić w czasie przeszłym. Była Pani dla nas, swoich pracowników i uczniów, oparciem i w każdej sytuacji mogliśmy na Panią liczyć, razem przeżywać radości i smutki, zarówno te osobiste, jak i zawodowe; wspierała Pani nasze dążenia i plany, pomagała realizować marzenia; w ostatnich, tak trudnych miesiącach dla szkoły, była Pani gwarantem stabilizacji i pewności, że wszystko dobrze się skończy.
Dziękujemy i przyrzekamy – zrobimy wszystko, żeby była Pani z nas dumna i z satysfakcją patrzyła na swój ogólniak. ,,Ci, których kochamy, nie odchodzą, ale żyją w naszej pamięci”.
latego Pani jako osoba mądra, wrażliwa, otwarta na świat i ludzi nie odejdzie na zawsze, ale wciąż będzie obecna w murach szkoły, której poświęciła Pani najbardziej twórcze lata swojego życia

Czytaj więcej

Dni Otwarte

Dodano

21 marca w godzinach 10.00 – 13.30 zapraszamy gimnazjalistów ,ich wychowawców i rodziców do budynku szkoły w ramach tzw. „dnia otwartego”. W programie miedzy innymi: informacje o ofercie edukacyjnej ,ulotki , program artystyczny, zwiedzanie szkoły, zwiedzanie namiotu woskowego, a w nim pojazdu bojowego i innego sprzętu, rozmowa z żołnierzami zawodowymi, pokazy strażackie i tradycyjna wojskowa grochówka.

Serdecznie zapraszamy!

Publiczne Społeczne Liceum Ogólnokształcące
ul. Grunwaldzka 101
32-541 Trzebinia

Czytaj więcej