lo.trzebinia@gmail.com

32 612 22 01

Facebook

YouTube

VII Powiatowy Konkurs Małych Form Teatralnych w Języku Angielskim

Dodano

23 listopada 2010 w Dworze Zieleniewskich w Trzebini odbył się VII Powiatowy Konkurs Małych Form Teatralnych w Języku Angielskim.
Grupa teatralno - taneczna z 2a , 2c i 1a w składzie:
aktorzy: Gabriela Obrok, Jakub Piotrowski, Marlena Zając, Lidka Rzeszutko, Kamil Ropka zespół taneczno – wokalny : Marlena Zając, Monika Żabińska, Gabriela Kuglin, Andrzej Kocot, Joanna Świder , Justyna Lasoń przedstawiła musical „Little Red Riding Hood & the Wolf” . Jak obiecaliśmy rok temu są laury ! Zdobyliśmy II miejsce, a przy tym świetnie się bawiliśmy. Przedstawienie zostało również wystawione w szkole w mikołajki.
Opiekunem i scenarzystą była anglistka Wioletta Piotrowska.

Czytaj więcej

XI Międzynarodowy Maraton Pisania Listów w naszej szkole

Dodano

Po raz siódmy młodzież naszego liceum zorganizowała Maraton Pisania Listów w obronie więźniów sumienia na całym świecie. W ten sposób przyłączyliśmy się do Międzynarodowej Akcji AI. Listy pisaliśmy 10. grudnia 2010 roku w murach naszego liceum od 15.00 do 22.00. W maratonie wzięło udział ….. uczestników, którzy napisali w sumie 830 listów. O naszej akcji pisał tygodnik „Przełom”.Poza licznie przybyłymi uczniami naszej szkoły na maratonie pojawili się uczniowie pobliskiego Zespołu Szkół Techniczno-Usługowych oraz Zespołu Szkół Ekonomiczno – Chemicznych w Trzebini, I i II LO w Chrzanowie, gimnazjaliści z PG nr 1 i 2, studenci lub po prostu, osoby „z ulicy” chcące pomóc pokrzywdzonym na całym świecie . W trakcie maratonu został ogłoszony konkurs na najwięcej napisanych listów. W kategorii szkół średnich wygrała go Monika Zabińska z 2c naszej szkoły pisząc 40 listów. Drugie miejsce przypadło ………….. z …. z wynikiem 29 listów , a trzecie…………………………W kategorii gimnazjów najwięcej listów napisała Katarzyna Homarowicz z PG no1 w Trzebini. Drugie miejsce przypadło…… z PG nr 2 w Trzebini.
Serdecznie gratulujemy zwycięzcom!
Akcję koordynowały panie profesor:, Marta Gawor, Monika Dębska i Wioletta Piotrowska.

Czytaj więcej