lo.trzebinia@gmail.com

32 612 22 01

Facebook

YouTube

Ślubowanie klas mundurowych

Dodano

W dniu Święta Niepodległości, 11 listopada br., na Rynku w Trzebini 58 uczniów klas mundurowych Liceum Ogólnokształcącego złożyło uroczyste ślubowanie. Dzień ten stał się okazją do nadania wyższych stopni 12 Kadetom klasy II i III.

Czytaj więcej

Przysięga klas mundurowych

Dodano

Serdecznie zapraszamy na na uroczystą przysięgę klas mundurowych, która odbędzie się 11 listopada 2019 r. o godz. 12:00 na Rynku w Trzebini.

Czytaj więcej

IX FESTIWAL PIOSENKI ŻOŁNIERSKIEJ I PATRIOTYCZNEJ

Dodano

Już po raz IX zapraszamy na Festiwal Pieśni Żołnierskiej i Patriotycznej organizowany przez nasze liceum, SPO Kadet, WKU w Oświęcimiu oraz TCK w Trzebini. Festiwal odbędzie się 21 listopada 2019 r. w DK Sokół w Trzebini.
Zapraszamy uczniów klas 7 i 8 szkół podstawowych oraz szkoły ponadpodstawowe do nadsyłania zgłoszeń.

Czytaj więcej

Akcja "Mundurowa pamięć"

Dodano

W odpowiedzi na Apel Dyrektora Biura do Spraw Proobronnych Liceum Ogólnokształcące w Trzebini włączając się w akcję "Mundurowa Pamięć" na terenie Gminy Trzebinia otoczyły opieką pomniki i groby. Młodzież czterech klas mundurowych po zajęciach lekcyjnych udała się przed:

Czytaj więcej

Warsztaty dziennikarskie

Dodano

Dnia 25 października 2019 roku uczniowie klas pierwszych naszego Liceum odwiedzili Instytut Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła ll w Krakowie w celu poszerzenia wiedzy o dziennikarstwie.

Czytaj więcej

Trening Strzelecki

Dodano

W dniu 25.10.2019 r. odbył się kolejny trening strzelecki.

Czytaj więcej

Zajęcia w 6 BDOW w Krakowie

Dodano

W dniu 25.10.2019 r. Klasy II i III CWKM Liceum w Trzebini na terenie 6 Batalionu Dowodzenia w Krakowie wzięły udział w zajęciach terenowych.

Czytaj więcej

Kampania społeczna Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Chrzanowie

Dodano

W związku z rozpoczęciem sezonu grzewczego 2019-2020 r. - KP PSP w Chrzanowie informuje o prowadzonej kampanii społecznej pn. „Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa!”.

Czytaj więcej

Zajęcia na strzelnicy w Jaworznie - kolejny piątek za nami

Dodano

Teraz klasa I D mundurowa z Liceum Ogólnokształcącego z Trzebini dała popis swoim umiejętnością podczas treningu strzeleckiego z karabinka sportowego na strzelnicy w Jaworznie w dniu 18.10.2019 r..

 

Czytaj więcej