lo.trzebinia@gmail.com

32 612 22 01

Facebook

YouTube

Obóz szkoleniowy!

Dodano

W ramach przedmiotu "Edukacja wojskowa" w dniach od 3 do 7 czerwca kadeci z klas mundurowych przebywali na pięciodniowym obozie szkoleniowym na poligonie wojskowym.

Czytaj więcej

Drugie i trzecie miejsce podczas zawodów w dwuboju obronnym

Dodano

Podczas Wojewódzkich Zawodów w dwuboju obronnym dla młodzieży szkolnej w hołdzie Obrońcom Ojczyzny z 1919 i 1939 roku zajęliśmy drugie i trzecie miejsce w różnych kategoriach.

Czytaj więcej

Zakręcony na pomaganie

Dodano

Kinga Matysik oraz Natalia Kijak - uczennice klasy mundurowej 1 b zostały wyróżnione w uznaniu za wrażliwość, otwartość na drugiego człowieka, za upowszechnianie życzliwości na co dzień i podejmowanie bezinteresownej pomocy potrzebującym podczas Gminnego Konkursu "Zakręcony na Pomaganie".
Jesteśmy z Was dumni!

Czytaj więcej

Gratulacje dla Natalii!

Dodano

Natalia Sawka, uczennica klasy Ia, zdobyła III miejsce w Powiatowym Konkursie Biologicznym pod patronatem prof. dr hab. Macieja Małeckiego Dziekana Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie organizowanym przez Liceum Ogólnokształcące im. St. Staszica w Chrzanowie.
Gratulujemy!

Czytaj więcej

Warsztaty dziennikarskie w Instytucie Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej UPJP2 w Krakowie.

Dodano

Dnia 30 maja braliśmy udział w warsztatach dziennikarskich w Instytucie Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie. Warsztaty te to cenny wkład w poszerzanie wiedzy o mediach.

Czytaj więcej

Dzień Sportu na Dzień Dziecka :)

Dodano

31 maja z  okazji Dnia Dziecka  w naszej szkole odbył się DZIEŃ SPORTU!
Ach ten nasz wuefista, taki Dzień Dziecka nam przygotował!

Czytaj więcej

Święto Wojsk Specjalnych z udziałem kadetów LO w Trzebini

Dodano

W związku ze zdobyciem III miejsca  podczas VII Memoriału im. gen. broni Włodzimierza Potasińskiego, który odbywał się w kwietniu br. w Krakowie, nasi kadeci w nagrodę wzięli udział w Święcie Wojsk Specjalnych w Krakowie 23 maja 2019 r.

Czytaj więcej

Zajęcia w 6 batalionie dowodzenia im. gen. broni Józefa Kuropieski w Krakowie - JW nr 4009.

Dodano

W ramach przedmiotu Edukacja wojskowa byliśmy szkoleni w 6 batalionie dowodzenia im. gen. broni Józefa KUROPIESKI w Krakowie - JW nr 4009.

 

Czytaj więcej

Zebranie rodziców!

Dodano

W związku z reorganizacją kalendarza roku szkolnego 2018/19 wprowadzoną przez MEN ulega zmianie termin zebrania z rodzicami z 3 czerwca na 31 maja.

Czytaj więcej

„Przez wspólną historię ku przyszłości”

Dodano

10 maja br. klasa I b brała udział w projekcie „Przez wspólną historię ku przyszłości” w Muzeum Auschwitz-Birkenau. 

Czytaj więcej