lo.trzebinia@gmail.com

32 612 22 01

Facebook

YouTube

EGZAMINY POPRAWKOWE

Dodano

26 sierpnia 2019 r.,  godz. 9.00

egzamin poprawkowy z historii i WOS-u;

27 sierpnia 2019 r.,  godz. 9.00

egzamin poprawkowy z matematyki i języka angielskiego

28 sierpnia 2019 r., godz. 9.00

egzamin poprawkowy z języka polskiego

Czytaj więcej

Lista przyjętych do LO w Trzebini

Dodano

W piątek 28 czerwca 2019 r. o godz. 12.00 zostanie podana  lista uczniów przyjętych do LO w Trzebini. Lista będzie wisiała w budynku szkoły na I piętrze na tablicy ogłoszeń.

Czytaj więcej

Zakończenie roku szkolnego 2018/2019

Dodano

Zakończyliśmy rok szkolny 2018/2019. Dyrektor wraz z wychowawcami wręczył uczniom świadectwa z wyróżnieniem oraz inne nagrody.

Czytaj więcej

Zakończenie roku szkolnego

Dodano

Zakończenie roku szkolnego 2018/2019 odbędzie się 19 czerwca 2019 r. o godz. 9.00 w sali baletowej.

Czytaj więcej

Smerfy

Dodano

Z okazji Dnia Dziecka dla naszych znajomych przedszkolaków z Przedszkola nr 1 w Trzebini klasy pedagogiczne przygotowany przedstawienie pt. "Smerfy".

 

Czytaj więcej

Obóz szkoleniowy!

Dodano

W ramach przedmiotu "Edukacja wojskowa" w dniach od 3 do 7 czerwca kadeci z klas mundurowych przebywali na pięciodniowym obozie szkoleniowym na poligonie wojskowym.

Czytaj więcej

Drugie i trzecie miejsce podczas zawodów w dwuboju obronnym

Dodano

Podczas Wojewódzkich Zawodów w dwuboju obronnym dla młodzieży szkolnej w hołdzie Obrońcom Ojczyzny z 1919 i 1939 roku zajęliśmy drugie i trzecie miejsce w różnych kategoriach.

Czytaj więcej

Zakręcony na pomaganie

Dodano

Kinga Matysik oraz Natalia Kijak - uczennice klasy mundurowej 1 b zostały wyróżnione w uznaniu za wrażliwość, otwartość na drugiego człowieka, za upowszechnianie życzliwości na co dzień i podejmowanie bezinteresownej pomocy potrzebującym podczas Gminnego Konkursu "Zakręcony na Pomaganie".
Jesteśmy z Was dumni!

Czytaj więcej

Gratulacje dla Natalii!

Dodano

Natalia Sawka, uczennica klasy Ia, zdobyła III miejsce w Powiatowym Konkursie Biologicznym pod patronatem prof. dr hab. Macieja Małeckiego Dziekana Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie organizowanym przez Liceum Ogólnokształcące im. St. Staszica w Chrzanowie.
Gratulujemy!

Czytaj więcej

Warsztaty dziennikarskie w Instytucie Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej UPJP2 w Krakowie.

Dodano

Dnia 30 maja braliśmy udział w warsztatach dziennikarskich w Instytucie Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie. Warsztaty te to cenny wkład w poszerzanie wiedzy o mediach.

Czytaj więcej