lo.trzebinia@gmail.com

32 612 22 01

Facebook

YouTube

Zajęcia na strzelnicy w Jaworznie - kolejny piątek za nami

Dodano

Teraz klasa I D mundurowa z Liceum Ogólnokształcącego z Trzebini dała popis swoim umiejętnością podczas treningu strzeleckiego z karabinka sportowego na strzelnicy w Jaworznie w dniu 18.10.2019 r..

 

Czytaj więcej

Dzień Edukacji Narodowej

Dodano

Dzień Edukacji Narodowej to dla nas ważne święto, ponieważ podczas uroczystej akademii odbywa się ślubowanie klas pierwszych. Przedstawiciele klas pierwszych ślubują na sztandar szkoły, po czym wszyscy zostają oficjalnie przyjęci do grona uczniów Liceum Ogólnokształcącego w Trzebini.

Czytaj więcej

STRZELNICA

Dodano

W dniu 11.10.2019 r. klasa IB Liceum Ogólnokształcącego w Trzebini odbyła swój pierwszy trening strzelecki z karabinku pneumatycznego na strzelnicy LOK w Jaworznie.

Czytaj więcej

Zajęcia w 6 Batalionie Dowodzenia w Krakowie

Dodano

W dniu 26.09.2019 r. uczniowie II i III KLASY MUNDUROWEJ Liceum Ogólnokształcącego w Trzebini  wzięli udział w całodziennych zajęciach z Edukacji Wojskowej na terenie jednostki wojskowej 6 Batalionu Dowodzenia w Krakowie. 

Czytaj więcej

II Małopolskie Spotkanie z Mundurem-Policja 2019 r.

Dodano

W dniu 25.09.2019 r. na terenie oddziałów Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie pod hasłem "POZNAJ NAS" odbyło się II Małopolskie Spotkanie z Mundurem - Policja 2019 r.

 

Czytaj więcej

MAŁOPOLSKA NOC NAUKOWCÓW

Dodano

W piątek 27.09. mieliśmy przyjemność uczestniczyć w Małopolskiej Nocy Naukowców.

Odwiedziliśmy trzy uczelnie: Uniwersytet Pedagogiczny, na którym zwiedziliśmy wydział geografii i wysłuchaliśmy niezwykle ciekawego wykładu o Tajlandii, następnie udaliśmy się na AGH, gdzie uczestniczyliśmy w wykładzie i pokazach z zakresu chemii fizycznej. Najciekawsze zostawiliśmy jednak na koniec, czyli wykład " Jak działają leki? Współczesne metody projektowania związków bioaktywnych?". Wrażenie zrobiły na nas zarówno sama tematyka, jak i cały wydział chemii na Uniwersytecie Jagiellońskim. Kto wie, może za parę lat spotkamy tam naszych uczniów, ale już jako studentów?

Czytaj więcej

Sprzątanie Świata

Dodano

Nasze Liceum wzięło udział w Akcji Sprzątanie Świata.Podczas zajęć WF uczniowie wszystkich klas zbierali śmieci wokół naszej szkoły, Balatonu oraz Ośrodka Zdrowia.

Czytaj więcej

Młodzież trzebińskiego liceum na Obchodach 80. rocznicy śmierci ks Mariana Luzara- Czarnego Kruka

Dodano

W sobotę 15 września 2019 roku kadeci klas mundurowych Liceum Ogólnokształcącego w Trzebini uczestniczyli w Obchodach 80. rocznicy śmierci ks Mariana Luzara- PATRONA KLAS MUNDUROWYCH naszej szkoły, oraz twórcy trzebińskiego  harcerstwa. 

Młodzież wraz z dyrekcją przygotowali dla harcerzy tor przeszkód, oraz miejsca noclegowe w naszym Liceum. 

Dziękujemy za pomoc wszystkim zaangażowanym. 

Czytaj więcej

Pracownia Medyczna

Dodano

Nasza pracownia medyczna zyskała nowe wyposażenie: plansze edukacyjne, opatrunki, chusty. Czekamy jeszcze na modele anatomiczne, które lada moment u nas zawitają.

Czytaj więcej

W rocznicę śmierci ks. hm. Mariana Luzara

Dodano

W piątek rozpoczynają się obchody 80. rocznicy śmierci ks. hm. Mariana Luzara, PATRONA KLAS MUNDUROWYCH trzebińskiego liceum ogólnokształcącego, twórcy harcerstwa w Trzebini, instruktora ZHP, wielkiego przyjaciela młodzieży.

Czytaj więcej