lo.trzebinia@gmail.com

32 612 22 01

Facebook

YouTube

Akcja "Mundurowa pamięć"

Dodano

W odpowiedzi na Apel Dyrektora Biura do Spraw Proobronnych Liceum Ogólnokształcące w Trzebini włączając się w akcję "Mundurowa Pamięć" na terenie Gminy Trzebinia otoczyły opieką pomniki i groby. Młodzież czterech klas mundurowych po zajęciach lekcyjnych udała się przed:

Czytaj więcej

Warsztaty dziennikarskie

Dodano

Dnia 25 października 2019 roku uczniowie klas pierwszych naszego Liceum odwiedzili Instytut Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła ll w Krakowie w celu poszerzenia wiedzy o dziennikarstwie.

Czytaj więcej

Trening Strzelecki

Dodano

W dniu 25.10.2019 r. odbył się kolejny trening strzelecki.

Czytaj więcej

Zajęcia w 6 BDOW w Krakowie

Dodano

W dniu 25.10.2019 r. Klasy II i III CWKM Liceum w Trzebini na terenie 6 Batalionu Dowodzenia w Krakowie wzięły udział w zajęciach terenowych.

Czytaj więcej

Kampania społeczna Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Chrzanowie

Dodano

W związku z rozpoczęciem sezonu grzewczego 2019-2020 r. - KP PSP w Chrzanowie informuje o prowadzonej kampanii społecznej pn. „Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa!”.

Czytaj więcej

Zajęcia na strzelnicy w Jaworznie - kolejny piątek za nami

Dodano

Teraz klasa I D mundurowa z Liceum Ogólnokształcącego z Trzebini dała popis swoim umiejętnością podczas treningu strzeleckiego z karabinka sportowego na strzelnicy w Jaworznie w dniu 18.10.2019 r..

 

Czytaj więcej

Dzień Edukacji Narodowej

Dodano

Dzień Edukacji Narodowej to dla nas ważne święto, ponieważ podczas uroczystej akademii odbywa się ślubowanie klas pierwszych. Przedstawiciele klas pierwszych ślubują na sztandar szkoły, po czym wszyscy zostają oficjalnie przyjęci do grona uczniów Liceum Ogólnokształcącego w Trzebini.

Czytaj więcej

STRZELNICA

Dodano

W dniu 11.10.2019 r. klasa IB Liceum Ogólnokształcącego w Trzebini odbyła swój pierwszy trening strzelecki z karabinku pneumatycznego na strzelnicy LOK w Jaworznie.

Czytaj więcej

Zajęcia w 6 Batalionie Dowodzenia w Krakowie

Dodano

W dniu 26.09.2019 r. uczniowie II i III KLASY MUNDUROWEJ Liceum Ogólnokształcącego w Trzebini  wzięli udział w całodziennych zajęciach z Edukacji Wojskowej na terenie jednostki wojskowej 6 Batalionu Dowodzenia w Krakowie. 

Czytaj więcej

II Małopolskie Spotkanie z Mundurem-Policja 2019 r.

Dodano

W dniu 25.09.2019 r. na terenie oddziałów Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie pod hasłem "POZNAJ NAS" odbyło się II Małopolskie Spotkanie z Mundurem - Policja 2019 r.

 

Czytaj więcej