lo.trzebinia@gmail.com

32 612 22 01

Facebook

YouTube

Kolejne zajęcia w ramach Wojskowego Dnia Szkoleniowego

Dodano

W ramach Wojskowego Dnia Szkoleniowego uczniowie klas mundurowych: II B i III wzięli udział w szkoleniu w jednostce Państwowej Straży Pożarnej w Chrzanowie.
W czasie zajęć odbyła się prezentacja sprzętu przeciwpożarowego oraz praktyczne zajęcia z jego użyciem.

Czytaj więcej

Wojskowy Dzień Szkoleniowy

Dodano

W dniu 05.12.2019 r. uczniowie klas pierwszych mundurowych Liceum Ogólnokształcącego w Trzebini wzięli udział w zajęciach zgodnie z Wojskowym Dniem Szkoleniowym. Zajęcia przeprowadzono na terenie jednostki wojskowej 5-go Batalionu Dowodzenia w Rząsce.

Czytaj więcej

Zajęcia programowe uczniów w 6. Batalionie Dowodzenia w Krakowie

Dodano

28.11.2019 r.,  to kolejny pracowity dzień w życiu klasy II i III CWKM Liceum Ogólnokształcącego w Trzebini. Na terenie 6 Batalionu Dowodzenia w Krakowie przy ul. Ułanów odbyły się kolejne programowe zajęcia.

Czytaj więcej

IX Festiwal Piosenki Żołnierskiej i Patriotycznej za nami!

Dodano

21.11.2019 r. odbył się IX Festiwal Piosenki Żołnierskiej i Patriotycznej organizowany przez nasze Liceum pod honorowym patronatem Małopolskiego Kuratora Oświaty i przy wsparciu Trzebińskiego Centrum Kultury, WKU w Oświęcimiu, Urzędu Miasta w Trzebini i Tauron Wytwarzanie, którym bardzo dziękujemy za pomoc i ufundowanie nagród.

Czytaj więcej

Małopolska Uczelnia Państwowa w Oświęcimiu objęła patronat nad naszym Liceum

Dodano

W dniu 14 listopada 2019 r. zostało podpisane porozumienie o współpracy pomiędzy Małopolską Uczelnią Państwową im. Rotmistrza Witolda Pileckiego w Oświęcimiu a Liceum Ogólnokształcącym w Trzebini.

Czytaj więcej

Wizyta w Powiatowej Straży Pożarnej w Chrzanowie i na strzelnicy w Jaworznie

Dodano

W dniu 14.11.2019 r. młodzież klas pierwszych mundurowych LO w Trzebini odbyła pierwsze zajęcia w Państwowej Straży Pożarnej w Chrzanowie. Była to znakomita okazja do zapoznania się z wyposażeniem,...

Czytaj więcej

Ślubowanie klas mundurowych

Dodano

W dniu Święta Niepodległości, 11 listopada br., na Rynku w Trzebini 58 uczniów klas mundurowych Liceum Ogólnokształcącego złożyło uroczyste ślubowanie. Dzień ten stał się okazją do nadania wyższych stopni 12 Kadetom klasy II i III.

Czytaj więcej

Przysięga klas mundurowych

Dodano

Serdecznie zapraszamy na na uroczystą przysięgę klas mundurowych, która odbędzie się 11 listopada 2019 r. o godz. 12:00 na Rynku w Trzebini.

Czytaj więcej

IX FESTIWAL PIOSENKI ŻOŁNIERSKIEJ I PATRIOTYCZNEJ

Dodano

Już po raz IX zapraszamy na Festiwal Pieśni Żołnierskiej i Patriotycznej organizowany przez nasze liceum, SPO Kadet, WKU w Oświęcimiu oraz TCK w Trzebini. Festiwal odbędzie się 21 listopada 2019 r. w DK Sokół w Trzebini.
Zapraszamy uczniów klas 7 i 8 szkół podstawowych oraz szkoły ponadpodstawowe do nadsyłania zgłoszeń.

Czytaj więcej