lo.trzebinia@gmail.com

32 612 22 01

Facebook

YouTube

11 Listopada - Narodowe Święto Niepodległości

Dodano

Tegoroczne obchody Święta Niepodległości, z powodu epidemii, będą zupełnie inne. Tradycyjne już pokazy musztry i ślubowanie klas mundurowych naszego Liceum oraz uroczystości państwowe na Trzebińskim Rynku nie odbędą się w tym roku.
Nie oznacza to jednak, że mamy zupełnie zrezygnować z uroczystości upamiętniających 102. rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości.

Czytaj więcej

Akcja Nasza Krew Nasza Ojczyzna

Dodano

Dla uczczenia NARODOWEGO ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI RP, w ramach akcji "NASZA KREW - NASZA OJCZYZNA", 26 listopada br., o godzinie 9:00

ODDAJ Z NAMI KREW, w specjalnie do tego przystosowanym krwiobusie

Czytaj więcej

Nasze Liceum współpracuje z Fundacją Ronalda McDonalda w Krakowie

Dodano

Dyrektor Liceum Ogólnokształcącego w Trzebini, p. Marek Kuchta, jest inicjatorem współpracy młodzieży licealnej, w ramach wolontariatu, z Fundacją Ronalda McDonalda w Krakowie. Zapraszamy do zapoznania się z treścią artykułu, który pojawił się na stronie Fundacji: https://www.frm.org.pl/pl/blog/marek-kuchta-nasz-przyjaciel

Czytaj więcej

Akcja "Szkoła Pamięta..."

Dodano

Przed nami dni refleksji, zadumy, nad tymi, którzy odeszli, a jednak pozostali w naszych wspomnieniach.
Zapraszamy do zapoznania się z prezentacją multimedialną, którą wykonały uczennice klasy 2 d, w ramach Akcji "Szkoła Pamięta..."
Link: Szkoła pamięta - prezentacja

Czytaj więcej

X Festiwal Pieśni Żołnierskiej i Patriotycznej - Trzebinia 2020

Dodano

Zapraszamy do udziału w X Festiwalu Piosenki Żołnierskiej i Patriotycznej uczniów 7 i 8 klas szkół podstawowych oraz uczniów szkół ponadpodstawowych.
Organizatorem konkursu jest Liceum Ogólnokształcące w Trzebini. Festiwal został objęty Honorowym Patronatem Małopolskiego Kuratora Oświaty oraz Honorowym Patronatem Burmistrza Trzebini, p. Jarosława Okoczuka.

Czytaj więcej

Stypendystka Prezesa Rady Ministrów

Dodano

Miło nam poinformować, iż uczennica klasy III b, Alina Łukaszewska otrzymała stypendium Prezesa Rady Ministrów.
Wielkie gratulacje!
Dalszych sukcesów życzy Dyrektor Szkoły

Czytaj więcej

Procedury bezpieczeństwa dotyczące COVID-19

Dodano

Proszę o zapoznanie się z procedurami bezpieczeństwa, obowiązującymi na terenie Liceum Ogólnokształcącego w Trzebini, w związku z zapobieganiem pandemii COVID-19

Czytaj więcej

Sobotnie ASG - 10 października 2020 r.

Dodano

OPERACJA MERKURY.
Pomagali nam team NAJEMNICY, Wojtek i Antek Jońscy.

Czytaj więcej

Zajęcia w 6 BDOW

Dodano

Certyfikowane Wojskowe Klasy Mundurowe Liceum Ogólnokształcącego w Trzebini: klasy II d i III b rozpoczęły szkolenie z Edukacji Wojskowej zajęciami w 6 Batalionie Dowodzenia w Krakowie.

Czytaj więcej

Zajęcia z ASG 18 września 2020 r.

Dodano

Wojskowe Certyfikowane Klasy Wojskowe Liceum Ogólnokształcącego w Trzebini po raz trzeci wzięły udział w zajęciach ASG, zorganizowanych w Lasku na terenie Trzebini Sierszy.
Tym razem 35 osób, przez blisko 3 godziny prowadziło swoje działania bojowe przy użyciu replik GP-36 oraz karabinków AK 47. W zajęciach udział wzięła grupa medyczna, która ...

Czytaj więcej