lo.trzebinia@gmail.com

32 612 22 01

Facebook

YouTube

Nauczanie zdalne po feriach 18 - 31.01.2021 r.

Dodano

Drodzy Uczniowie
Zgodnie z wprowadzonymi przepisami Rozporządzenie Ministra Edukacji i Nauki z dnia 13 stycznia 2021 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 Liceum Ogólnokształcące w Trzebini od dnia 18 stycznia 2021 r. do dnia 31 stycznia 2021 r. będzie realizowało nauczanie w trybie zdalnym.

Czytaj więcej

Zmiany w egzaminie maturalnym 2021

Dodano

Przypominamy, że wszystkie aktualne komunikaty i informacje dotyczące egzaminu maturalnego w roku 2021, są dostępne na stronie Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Krakowie. Zachęcamy do bieżącego śledzenia komunikatów i informacji na stronie OKE Kraków.

Czytaj więcej

Życzenia świąteczno - noworoczne

Dodano

Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia!

Pomyślności w Nowym Roku!

Zapraszamy także do obejrzenia Filmu z życzeniami, nagranego przez uczniów klasy III a

Czytaj więcej

Punkt Konsultacyjny Edukacji Cyfrowej HUMINE

Dodano

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą punktu konsultacyjnego dla małopolskich szkół podstawowych i liceów ogólnokształcących, zorganizowanego w ramach projektu Małopolskie Laboratorium Edukacji Cyfrowej HUMINE, realizowanego przez Stowarzyszenie „Miasta w Internecie” https://fabrykaprzyszlosci.pl/

Czytaj więcej

Warsztaty antydyskryminacyjne

Dodano

„Auschwitz nie spadło z nieba. Zaczęło się od drobnych form prześladowania Żydów. To się wydarzyło, to znaczy, że się może wydarzyć wszędzie”.
Słowa Mariana Turskiego wypowiedziane podczas 75. rocznicy wyzwolenia Auschwitz, stały się mottem lekcji online, prowadzonej przez edukatorkę Muzeum Polin.

Czytaj więcej

Wyniki X Festiwalu Piosenki Żołnierskiej i Patriotycznej

Dodano

Miło nam poinformować, że w dniu dzisiejszym, Jury X Festiwalu Piosenki Żołnierskiej i Patriotycznej, wyłoniło Laureatów.

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami.

Wszystkim Uczestnikom dziękujemy za udział w Festiwalu, a Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

Czytaj więcej

Mamy listę finalistów X Festiwalu Piosenki Żołnierskiej i Patriotycznej!

Dodano

Prosimy  o zapoznanie się z listą finalistów X Festiwalu Piosenki Żołnierskiej i Patriotycznej - Trzebinia 2020. Ostateczne wyniki przedstawimy Państwu 18.11.2020 r., ok godz. 17:00

Czytaj więcej

11 Listopada - Narodowe Święto Niepodległości

Dodano

Tegoroczne obchody Święta Niepodległości, z powodu epidemii, będą zupełnie inne. Tradycyjne już pokazy musztry i ślubowanie klas mundurowych naszego Liceum oraz uroczystości państwowe na Trzebińskim Rynku nie odbędą się w tym roku.
Nie oznacza to jednak, że mamy zupełnie zrezygnować z uroczystości upamiętniających 102. rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości.

Czytaj więcej

Akcja Nasza Krew Nasza Ojczyzna

Dodano

Dla uczczenia NARODOWEGO ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI RP, w ramach akcji "NASZA KREW - NASZA OJCZYZNA", 26 listopada br., o godzinie 9:00

ODDAJ Z NAMI KREW, w specjalnie do tego przystosowanym krwiobusie

Czytaj więcej

Nasze Liceum współpracuje z Fundacją Ronalda McDonalda w Krakowie

Dodano

Dyrektor Liceum Ogólnokształcącego w Trzebini, p. Marek Kuchta, jest inicjatorem współpracy młodzieży licealnej, w ramach wolontariatu, z Fundacją Ronalda McDonalda w Krakowie. Zapraszamy do zapoznania się z treścią artykułu, który pojawił się na stronie Fundacji: https://www.frm.org.pl/pl/blog/marek-kuchta-nasz-przyjaciel

Czytaj więcej